İSTANBUL TELEVİZYON TAMİRİ 0216 457 0 444

İSTANBUL TELEVİZYON TAMİRİ 0216 457 0 444

İSTANBUL KILIÇ  Televizyon servisi olarak sizlere daima en iyi tamir hizmetini vermek için çalışmaktayız. İSTANBUL KILIÇ  marka televizyonlarınızın arıza tespiti uzman ekibimiz tarafından belirlenerek en kısa sürede tamir edilip hizmetinize sunulmaktadır. Televizyon tamir fiyatlarında sizlere oldukça ekonomik hizmet sunmaktayız. Televizyonunuz tamir edilmeden önce kullanılacak yedek parça ve fiyat tutarı hakkında önce den tarafınıza bilgi verilip istenmeyen kötü sürpriz fiyatlarla karşılaşmanızı önlüyoruz.

Yaptığımız işlerde sizlere dürüst ve açık bir şekilde bilgi verip televizyon tamir servisi hizmeti sunmaktayız.

 

  • İSTANBUL KILIÇ TV SERVİSİ; konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz ile müşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz.
  • İSTANBUL KILIÇ TV SERVİSİ; olarak kullandığımız yedek parça ve işçiliğimize güveniyoruz. Onarım sonrasında parça garantisi veriyoruz.
  • İSTANBUL KILIÇ TV SERVİSİ; eğitimli, uzman ve deneyimli ekibimiz ile cihazlarlarınızı en kısa sürede onarmak için çalışıyoruz.
  • İSTANBUL KILIÇ TV SERVİSİ; online servis talebi formunu doldurarak bize ulaşın. Uzman ekibimiz en kısa sürede hemen sizi arasın.
  • İSTANBUL KILIÇ TV SERVİSİ; uzman ekibiz ve cihazlar ile en kısa sürede her yere üstün teknik destek hizmeti vermekteyiz.